WWW.TOPDOLLS.NL
Annette Himstedt Kinder
Serie 2004
Swantje
Swantje
Swantje
Swantje
Swantje
Swantje
|
Gegevens |
|
| Ontwerpster | Annette Himstedt |
| Naam | Swantje |
| Jaar | 2004 |
| Gelimiteerd op | 377 |
| Grootte | 84 cm |
| Conditie pop | Perfect |
| Min punten | - |
| Conditie kleding | Perfect |
| Compleet | Ja |
| Certificaat | Ja |
| Originele doos | Ja |
| Opmerkingen | Gesigneerd |
|
Information |
|
| Designer | Annette Himstedt |
| Name | Swantje |
| Year | 2004 |
| Limited | 377 |
| Length | 84 cm |
| Condition doll | Perfect |
| Disadvantage | - |
| Condition clothes | Perfect |
| Complete | Yes |
| Certificate | Yes |
| Original box | Yes |
| Remarks | Signed |
|
Data |
|
| Künstler | Annette Himstedt |
| Name | Swantje |
| Jahr | 2004 |
| Limitiert auf | 377 |
| Größe | 84 cm |
| Zustand Puppe | Perfekt |
| Nachteil | - |
| Zustand Kleidung | Perfekt |
| Komplett | Ja |
| Zertifikat | Ja |
| Original Karton | Ja |
| Bemerkungen | Signiert |
Naar het poppenoverzicht To the stocklist Zum Puppenübersicht
helma@topdolls.nl
Tel. 0031-610688079
WWW.TOPDOLLS.NL