WWW.TOPDOLLS.NL
Annette Himstedt Kinder
Serie 2007
Toki
Toki
Toki
Toki
Toki
Toki
|
Gegevens |
|
| Ontwerpster | Annette Himstedt |
| Naam | Toki |
| Jaar | 2007 |
| Gelimiteerd op | 377 stuks |
| Grootte | 85 cm |
| Conditie pop | Goed |
| Min punten | Kleine groene stip op voorhoofd net onder de haarlijn |
| Conditie kleding | Perfect maar is geen originele kleding |
| Compleet | Nee, originele kleding ontbreekt |
| Certificaat | Ja |
| Originele doos | Ja |
| Opmerkingen | Gewrichten in knie, schouder, elleboog en hoofd. |
| Land | - |
|
Information |
|
| Designer | Annette Himstedt |
| Name | Toki |
| Year | 2007 |
| Limited | 377 pc. |
| Length | 85 cm |
| Condition doll | good |
| Disadvantage | Small green dot on forehead just below the hairline |
| Condition clothes | perfect but are not the original clothes |
| Complete | No, original clothes are missing |
| Certificate | Yes |
| Original box | Yes |
| Remarks | Joints in knee, upper arms, elbow, head |
| Land | - |
|
Data |
|
| Künstler | Annette Himstedt |
| Name | Toki |
| Jahr | 2007 |
| Limitiert auf | 377 Stück |
| Größe | 85 cm |
| Zustand Puppe | perfekt |
| Nachteil | Kleiner grüner Punkt auf der Stirn, direkt unterhalb des Haaransatzes |
| Zustand Kleidung | perfekt ist aber nicht die original Kleiduung |
| Komplett | Nein, original Kleidung fehlt |
| Zertifikat | Ja |
| Original Karton | Ja |
| Bemerkungen | Vollgelenkpuppe, Knie, Ellebogen, Oberarm und Kopf |
| Land | - |
Naar het poppenoverzicht
To the stocklist
Zum Puppenübersicht
helma@topdolls.nl
Tel. 0031-610688079
WWW.TOPDOLLS.NL